8

Sonic Forces Hack na Gold Rings i Red Stars

Sonic Forces hack

Wielka premiera – Sonic Forces Hack!

Witamy, trafiłeś na naszą stronę ponieważ szukasz działającego programu do Sonic Forces. Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Sonic Forces Hack zostanie dziś opublikowany dla Waszego użytku. Program działa na telefonach z sytemem Android i iOS oraz na komputerach z systemem Windows.

Sonic Forces Hack – Prezentacja programu

sonic forces hack pl

 

Sonic Forces Hack posiada czarny interfejs. Menu zostało skonstruowane tak, by każdy mógł bez najmniejszych problemów wygenerować na swoje konto nieograniczone gold rings i red stars. Pamiętaj, by przed naciśnięciem przycisku Start, upewnić się że funkcje zabezpieczeniowe (Anty-Ban i Proxy) zostały włączone. Jeśli chcesz pobrać program, zejdź niżej – do stefy pobierania.

opis gry

Dynamiczna gra, czyli Sonic w akcji!

Każdy pamięta za dzieciństwa Sonica. Niedawno powstała gra, która dosłownie zachwiała rynkiem gier mobilnych – mowa tutaj oczywiście o Sonic Forces. Gra została stworzona przez Sonic Team, firma zrobiła kawał dobrej roboty. Sonic Forces posiada bardzo obszerny wątek fabularny. W grze na pewno nie poznamy słowa nuda, czeka na nas wiele atrakcji i rozrywki. W skrócie, Doktor Eggman – największy przeciwnik Sonica próbuje przejąć kontrole nad całym światem. Z pomocą przychodzi mu Infinite, który jest naładowany potężna energią zła. W grze czoła stawić może im przede wszystkim główny bohater czyli Sonic, ale nie zapominajmy innych bohaterach – Kuckles, Tails oraz pan Avatar.

sonic forces kody

Niesamowita prędkość!

Gra jest bardzo dynamiczna, nie zapominajmy również o ciekawym systemie nagród, który występuje w Sonic Forces. Po każdej zakończonej rozgrywce zostajemy oceniani, a następnie zostają przyznane nam punkty i ringi. W statystykach nie brakuje również informacji o tym ile razy umarliśmy oraz jaki był końcowy czas dobiegnięcia do mety. Za to wszystko otrzymujemy końcową ocenę, od C do S. Dodatkowo gra nagradza nas paczkami akcesori. Jeśli posiadasz wyższą rangę, otrzymasz ich więcej.

W Sonic Forces nie brakuje również rankingu online. W trakcie fabuły pojawiają się nam również różne zadania poboczne, które jednak warto wykonać. Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną – jest ona na wysokim poziomie. W grze możemy usłyszeć różne kawałki rockowe. Szerzej opisał to serwis komputer świat, przeczytaj ich recenzje. W grze występuje również polska wersja językowa, co jest dużą zaletom. Jeśli szukasz dynamicznej gry, to zdecydowanie musisz pobrać Sonic Forces!

dowód działania

sonic forces hack

 

strefa pobierania

Nie wiesz jak pobrać Sonic Forces Hack? Stworzyliśmy poradnik, dla użytkowników, którzy mają z tym problem. Kliknij TUTAJ i przeczytaj instrukcję 🙂

Pobrałeś nasze oprogramowanie? Jesteś zadowolony, że działa perfekcyjnie?

Mamy do Ciebie prośbę. Poleć nasz serwis innym swoim znajomym. Dzięki temu nasza strona będzie mogła się rozwijać, za każdą pomoc dziękujemy!

8 Comments

  1. idealnehacki to chyba najlepsza stronka z programami bo mi wszystko działa

  2. śmiga doskonale ten program 😀

  3. KOCHAM WAS NORMALNIE WSZYSTKO DZIAŁA KUR** <3 NAPRAWDĘ DOBRY PROGRAM

  4. jestem pod wrażeniem :O na moim koncie wygenerowałęm se to co chciałem

  5. witam pobrałem program i działa potwierdzam

  6. Dzięki pobrałem i działa zajebiście na fonie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *