0

Pora na wpis dotyczący bieżących planów

Recenzje i nasze plany

Hej, ten wpis będzie różnił się od pozostałych. Chcemy Wam przekazać kilka istotnych informacji, warto czasami zamieszczać takie wpisy, dzięki temu użytkownicy są na bieżąco z naszymi projektami.

A więc o czym będzie ten wpis?

W tym wpisie przede wszystkim chcielibyśmy omówić temat recenzji, a dokładniej gier – dalej będziemy tworzyli nasze programy i recenzje do gier, zauważyliśmy spory ruch na naszej stronie, coraz więcej osób rejestruje się w grach o których piszemy, w najbliższym czasie mamy zamiar wypuścić kilka kolejnych projektów, jak na razie pracuje nam się wyśmienicie, aktualnie jest 2 w nocy a nasz team ciężko pracuje by w niedługim czasie wypuścić dla was kolejne arcydzieło

Kawa nasz sprzymierzeniec

To że działamy jak roboty jest sprawą kofeiny, może trochę jej nadużywamy – pamiętajcie kawa szkodzi zdrowiu i należy się jej wystrzegać powyżej 3 filiżanek, niestety nasza praca wiąże się często z sennościa i musimy czasami sięgać po to kofeine by ukończyć pracę dla was, mamy nadzieje ze to doceniacie. Poświęcamy zdrowie dla WAS! Ale w sumie kochamy to, programowanie to jest coś co chcemy robić do końca naszych dni, każdy ma swoją pasję. Dobrze to by było chyba na tyle tym wpisie, pragnę jeszcze przypomnieć się że założyliśmy naszego oficjalnego fanpage na Facebooku, Zarzucie nam tam lajkiem. Publikujemy dla Was info więc będziecie na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi nowych oprogramowań. Widzieliśmy również na naszym mailu pełno info w sprawie programu do jednej gry, ponad 100 wiadomości, coś koło tego. Aktualnie właśnie nad tym pracujemy, około jeszcze tygodnia pracy i myślę że nasz program będzie gotowy i Wam go opublikujemy. Dobrze to na tyle, dobranoc 🙂 My kończymy recenzje i również idziemy spać, bo nad programem prace potrwają tak jak wspomniałem tydzień co najmniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *